fbpx

ЯКИМ БУВАЄ МАКІЯЖ, РІЗНОВИДИ МАКІЯЖУ.

0 Коментарів

Бажання подобатися, підкорювати, кружляти голову – одне із самих природних прагнень жінки, і саме воно становить її основну принадність. Тому немає нічого дивного в тому, що в очах оточуючих ми хочемо виглядати краще, красивіше, ніж є насправді.

Якщо не використовувати всіх доступних засобів і не прикладати зусиль для досягнення цієї мети, то результат буде відповідним. Адже ні для кого не секрет, що навіть визнані красуні, образи яких ми регулярно бачимо на екранах і обкладинках глянцевих журналів, без макіяжу виглядають зовсім інакше, ніж на гламурних фото.

Макіяж був вірним жіночим помічником в усі часи. Наприклад, в Давньому Єгипті дівчата користувалися рум’янами, білилами, всілякими притираннями. Ці продукти були не з дешевих і дбайливо зберігалися в спеціальних коробочках, зроблених з нефриту, алебастру, мармуру, витончено оброблених золотом. Недарма зображення Нефертіті і Клеопатри захоплюють своєю загадковістю наших сучасників, але ж знамениті цариці використовували косметичні засоби у великих кількостях! Найбільш широке поширення макіяж набув у другій половині 20-го століття. У модних журналах з’явилися спеціальні розділи, присвячені жіночому мистецтву візуального перетворення.

Отже, основні види макіяжу:

Макіяж буває простий і складний. Слово “простий” не означає, що зробити його легко і ніяких особливих навичок для цього не потрібно. Акуратність і чіткість виконання необхідні в будь-якому випадку. Завдання простого макіяжу – надати обличчю більш свіжий вигляд, в той час як складний макіяж має на увазі замаскування вад шкіри (синців під очима, пігментних плям і т.п.) з використанням засобів, що коректують.

Макіяж має два напрямки: класичне і авангардне. Класичний макіяж підрозділяється на денний та вечірній.

Види денного макіяжу:

Природний. Самий універсальний тому, що може легко замінити будь-який інший вид макіяжу. Якщо має бути прогулянка за місто, похід в спортзал, ділова зустріч або навіть весілля, природний макіяж буде всюди актуальним. Він створює акуратний, доглянутий, свіжий вигляд. Весь секрет – в бездоганній шкірі, завдання природного макіяжу в тому, щоб вона виглядала ідеально. Косметика на обличчі повинна бути непомітною, тому всі кольори максимально наближені до натуральних.

Діловий. Будь-якій бізнес-леді, як би активно вона не працювала, не варто забувати про свою зовнішність. Оскільки спілкування з різними людьми є невід’ємною частиною ділового життя, макіяж повинен бути не помітним, щоб не відволікати уваги від роботи, але стильним, щоб надати дівчині впевненості в собі, націленості на успіх. Від яскравих тонів доведеться відмовитися, діловий макіяж наближений до природного, адже візаж з використанням насичених відтінків створює підкреслено сексуальний вигляд, який буде вельми сумнівно гармоніювати з офісної обстановкою.

Романтичний. Виглядає виграшно навесні і влітку. Надає особі сяйво молодості, по особливому свіжий, чарівний вид. Цей характерний ефект досягається за рахунок використання ніжних пастельних тонів, сріблястих і золотистих нюансів, делікатних рожевих штрихів. Романтичний макіяж йде блондинкам і дівчатам зі світлою шкірою, тому що робить акцент на крихкість образу.

Вечірній макіяж актуальний  для святкових урочистих заходів. Він, як ніхто інший здатний зробити вигляд яскравим, сексуальним, неповторним. Дуже важливим моментом при створенні вечірнього макіяжу є обов’язкове дотримання балансу, гармонійного поєднання акцентів і менш помітних деталей. Стилісти радять дотримуватися трьох напрямків:

Акцент на губи. Соковиті, яскраві, правильно підібрані кольори губної помади притягують погляди, надаючи вигляду неповторний шик. Макіяж очей – в світлих тонах, плюс туш для вій.

Акцент на очі. Важкі, чуттєві “димчасті” або хижі, агресивно-сексуальні зі стрілками – при таких виразних очах губи повинні бути нафарбовані помадою блідих відтінків або нейтральним блиском.

Обличчя. При рівномірному виділенні всього обличчя необхідно використовувати тони однакової інтенсивності: насичені (темні), світлі або середні. Збалансований і урочистий макіяж.

Крім класичного, існує також авангардний макіяж: гламурний, модний, епатажний, насичений атмосферою свята, що створює яскравий екстравагантний вигляд. Цей вид макіяжу не так широко популярний, як класичний, проте останній явно програє по можливості дивувати, захоплювати, надихати

Як то кажуть, досконалості немає меж. Так що озброїмося косметикою і дзеркалом – і вперед, до нових вершин краси!

Ваша Тетяна Біклян.

Категорії:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *